AKCE 

audiokniha za 150 Kč

Fascinující příběh pilota, který přežil svůj pád.

Autentický příběh člověka a špičkového pilota, který na cestě za svými sny nepolevil a neuhnul, ani v nejtěžších životních zkouškách.

PŘÍBĚH • INSPIRACE • MOTIVACE

Jan Rudzinskyj

autor knihy, miluje létání a v dnešní době patří mezi českou pilotní akrobatickou špičku. V knize přináší neobyčejné poselství, jak se nevzdat a jít dál, když balancuješ na hranici smrti nebo se "jen" pereš s každodenními situacemi. 

 

"Když jsem začal létat na letadlech, neměl jsem na to. Ale chtěl jsem to tak moc, že jsem do toho stejně šel. A víš ty co? Ono to jde! Jde to proto, že to miluješ." říká autor knížky. 

Kniha, která ti pomůže změnit život

Cokoliv chceš,dokážeš!

Víš, jak překonat těžké období, vytrvat a jít si za svými sny? I ty to dokážeš!

Poutavý příběh špičkového českého pilota a mentora, ti ukáže cestu, kterou se i ty můžeš vydat. 

Nikdy se nevzdávej! 

Protože přesně ve chvíli, kdy to chceš vzdát, přijde moment, kdy se věci začnou otáčet. A to ve velkém. Vydrž. Čekají na tebe úžasné věci!

Miluješ silné osobní příběhy a fascinuje tě létání?

Pak si nenech ujít knihu, ve které se dočteš:

  • jak Honza celý život létal a padal
  • skutečný příběh havárie, která Honzovi změnila život
  • uzdravení formou sebezpoznání
  • osobní zkušenosti, jak se otevřeš novému životu
  • postoje, díky kterým zvládneš cokoliv

Chci ukázku zdarma

Řekli o knize...

Honza je pocitový člověk, své vyprávění podává tak, že se vidíte v kokpitu sedět vy sami. Startujete s letadélkem, které vám při vzletu vybočuje z ranveje, chytáte bílou šálu, která se vám utahuje na krku, počítáte palivo... Prožijte jeho příběhy, ať jste na pár večerů Vy tím vynalézavý pilotem ...
Antonín BaudyšFilozof, astrolog a politický komentátor
Kniha, kterou neodložíte, dokud nedočtete na poslední stránku!

Skvělé propojení strhujícího osobního příběhu s inspirací pro váš osobní a duchovní rozvoj. Pokud vás přečtení této knihy nenakopne k tomu vydat se na cestu vaší vášně, tak už vás asi nenakopne nic :-)).
Dana-Sofie Šlancarováautorka projektů Cyklická žena® a Cesty vášně
Na tuto mimořádně zajímavou knihu jsem nalétl střemhlav a dobře jsem udělal. Ponořil jsem se do děje a chvílemi místo knížky svíral knipl. Nádech, výdech a další nálož. Snad i proto jsem přečetl knihu na jeden zátah.
Lubomír Smatanareportér Radiožurnálu
Jsme letci vlastního života, mistři mnoha hladkých přistání i nechtěných akrobacií a pádů. Kniha Na křídlech racků ukazuje, že smíme vždy znovu vzlétnout pokud nepřestaneme věřit ve své sny.
Mojmír Čalkovskýmanager
Příběh Honzy Rudzinského inspiruje daleko za hranice jeho rodiny, nabízí lehce a srozumitelně moudrosti a zkušenosti, které na své životní cestě posbíral. A to nejen v letectví, to je zde jen jako kulisa pro hru zvanou život.
Kamil Kabátvěčný student života
Tato kniha byla pro mne příjemným prohlédnutím a poučením. Přečetl jsem ji doslova jedním dechem, nechal pár dní uležet a poté přečetl s chutí znovu a cítil radost a uvolnění.
Petr Handlíkšéfpilot Nadace Metoděje Vlacha

Pár řádků o autorovi

"Už od dětství vzhlížím k nebesům, a proto mou největší výzvou je zůstat uzemněn. Kdysi jsem chtěl být slavný. Splnil jsem si své sny o DJ, rozhlasového moderátora a vybudoval úspěšnou firmu. 

Přesto jsem se jednoho času najednou ocitl v prázdnotě a depresi. Nevěděl jsem, co se svým životem dál. Pochopil jsem, že jak jsem žil už mě něnaplňuje, že to nejsem já.

Objevil jsem duchovní cestu a téměř ze dne na den jsem se z "playboye" stal "mnichem". Nakonec jsem se odhodlal a vzdal se své "zlaté klece". Firmu jsem prodal  a od té doby jsem zase volný jako pták. Létám s vámi na mém dlouplošníku a s akrobatickou skupinou The Flying Bulls Aerobatics Team."

S láskou k životu a nebesům,

Jan

Audio kniha v akci 

Nečekej na lepší zítřky. Vytvoř si je.