Fascinující příběh pilota, který přežil svůj pád.

Autentický příběh člověka a špičkového pilota, který na cestě za svými sny nepolevil a neuhnul, ani v nejtěžších životních zkouškách.

PŘÍBĚH • INSPIRACE • MOTIVACE

Všechno je možné.

Stačí mít vizi a vydržet.

"Když jsem začal létat na letadlech, neměl jsem na to. Ale chtěl jsem to tak moc, že jsem do toho stejně šel. A víš ty co? Ono to jde! Jde to proto, že to miluješ." říká autor knížky. 

Nikdy se nevzdávej!  

Proč?

Protože přesně ve chvíli, kdy to chceš vzdát, přijde moment, kdy se věci začnou otáčet. A to ve velkém. Vydrž. Čekají na tebe úžasné věci!

 

Kniha, která ti pomůže změnit život

Jan Rudzinskyj

autor knihy, miluje létání a v dnešní době patří mezi českou pilotní akrobatickou špičku. V knize přináší neobyčejné poselství, jak se nevzdat a jít dál, když balancuješ na hranici smrti nebo se "jen" pereš s každodenními situacemi. 

"Když jsem začal létat na letadlech, neměl jsem na to. Ale chtěl jsem to tak moc, že jsem do toho stejně šel. A víš ty co? Ono to jde! Jde to proto, že to miluješ." říká autor knihy. 

Miluješ silné osobní příběhy a fascinuje tě létání?

Pak si nenech ujít knihu, ve které se dočteš:

  • jak Honza celý život létal a padal
  • skutečný příběh havárie, která Honzovi změnila život
  • uzdravení formou sebezpoznání
  • osobní zkušenosti, jak se otevřeš novému životu
  • postoje, díky kterým zvládneš cokoliv

Chci ukázku zdarma

Řekli o knize...

Honza je pocitový člověk, své vyprávění podává tak, že se vidíte v kokpitu sedět vy sami. Startujete s letadélkem, které vám při vzletu vybočuje z ranveje, chytáte bílou šálu, která se vám utahuje na krku, počítáte palivo... Prožijte jeho příběhy, ať jste na pár večerů Vy tím vynalézavý pilotem ...
Antonín BaudyšFilozof, astrolog a politický komentátor
Kniha, kterou neodložíte, dokud nedočtete na poslední stránku!

Skvělé propojení strhujícího osobního příběhu s inspirací pro váš osobní a duchovní rozvoj. Pokud vás přečtení této knihy nenakopne k tomu vydat se na cestu vaší vášně, tak už vás asi nenakopne nic :-)).
Dana-Sofie Šlancarováautorka projektů Cyklická žena® a Cesty vášně
Na tuto mimořádně zajímavou knihu jsem nalétl střemhlav a dobře jsem udělal. Ponořil jsem se do děje a chvílemi místo knížky svíral knipl. Nádech, výdech a další nálož. Snad i proto jsem přečetl knihu na jeden zátah.
Lubomír Smatanareportér Radiožurnálu
Jsme letci vlastního života, mistři mnoha hladkých přistání i nechtěných akrobacií a pádů. Kniha Na křídlech racků ukazuje, že smíme vždy znovu vzlétnout pokud nepřestaneme věřit ve své sny.
Mojmír Čalkovskýmanager
Příběh Honzy Rudzinského inspiruje daleko za hranice jeho rodiny, nabízí lehce a srozumitelně moudrosti a zkušenosti, které na své životní cestě posbíral. A to nejen v letectví, to je zde jen jako kulisa pro hru zvanou život.
Kamil Kabátvěčný student života
Tato kniha byla pro mne příjemným prohlédnutím a poučením. Přečetl jsem ji doslova jedním dechem, nechal pár dní uležet a poté přečetl s chutí znovu a cítil radost a uvolnění.
Petr Handlíkšéfpilot Nadace Metoděje Vlacha

Pár řádků o autorovi

"Už od dětství vzhlížím k nebesům, a proto mou největší výzvou je zůstat uzemněn. Kdysi jsem chtěl být slavný. Splnil jsem si své sny o DJ, rozhlasového moderátora a vybudoval úspěšnou firmu. 

Přesto jsem se jednoho času najednou ocitl v prázdnotě a depresi. Nevěděl jsem, co se svým životem dál. Pochopil jsem, že jak jsem žil už mě něnaplňuje, že to nejsem já.

Objevil jsem duchovní cestu a téměř ze dne na den jsem se z "playboye" stal "mnichem". Nakonec jsem se odhodlal a vzdal se své "zlaté klece". Firmu jsem prodal  a od té doby jsem zase volný jako pták. Létám s vámi na mém dlouplošníku a s akrobatickou skupinou The Flying Bulls Aerobatics Team."

S láskou k životu a nebesům,

Jan

Získej jedinečnou knihu nebo exkluzivní zážitek!

stačí si vybrat...

Kniha
349 Kč
287 Kč
za tištěnou knihu
Začti se do skutečného příběhu špičkového českého pilota.
Poštovné zdarma

Nečekej na lepší zítřky. Vytvoř si je.